Производство изделий из искусственного камня на заказ в компании S-Stone

ул. Кирилловская, 40

Киев, Украина 04080

9:00 - 18:00

Понедельник-Пятница

Догляд за штучним каменем

Догляд за штучним каменем

Штучний камінь — надзвичайно міцний, надійний і довговічний матеріал, що не вимагає обтяжливого догляду. Практично будь-які пошкодження може видалити фахівець, але щоб не довелося його викликати, потрібно дотримуватися кількох простих рекомендацій.

Запобіжні заходи

Намагайтеся не допускати тривалого контакту штучного каменю з агресивними хімікатами: розчинниками, кислотними речовинами, рідинами, до складу яких входить ацетон і т.д. Якщо все ж це сталося, то видаляють їх теплою мильною водою.

Не ставте на стільниці розпечену посуд: для цього є спеціальні підставки з гумовими ніжками, надійно захищають від високої температури і подряпин.

Робоча поверхня — НЕ обробна дошка. Вона не призначена для нарізки продуктів, так як якщо дрібні подряпини зникають після легкої шліфовки, то з більш глибокими доведеться повозитися або витрачати гроші на майстра.

Виливаючи окріп в раковину з акрилового каменю, необхідно відкрити кран з холодною водою: різкий перепад температур з часом може нашкодити.

Догляд за стільницями зі штучного каменю

Легкі забруднення віддаляються теплою водою і м’яким неабразивним миючим засобом, а розлучення на матових поверхнях — вологою ганчіркою. Для чищення глянцевих і напівглянсових стільниць відмінно підходять меламінові губки: вони не шкодять покриттю і добре справляються з брудом.

Плями від крові або червоного вина можна прибрати ганчіркою або губкою, змоченою миючим засобом. Після нанесення, його залишають на деякий час, після чого змивають проточною водою. Від пролитого лаку для нігтів або фарби можна позбутися за допомогою спеціальних рідин, але брати варто ті, в яких не міститься ацетон.

У нашому каталозі ви можете знайти недорогі стільниці зі штучного каменю.

Умивальники та мийки

На їх матовою поверхні поступово може утворюватися наліт, для видалення якого потрібно ретельно протерти раковину губкою, змоченою неабразивним миючим засобом і залишити на кілька хвилин. Після цього все змити великою кількістю води і витерти сухою ганчіркою.

Періодично варто проводити профілактичну прибирання: раковина заповнюється розчином хлорки і води на одну третину, залишається на 15 хвилин і змивається.

Share:

Recent Comments

    Archives