Производство изделий из искусственного камня на заказ в компании S-Stone

ул. Кирилловская, 40

Киев, Украина 04080

9:00 - 18:00

Понедельник-Пятница

Плюси і мінуси кварцового агломерату для внутрішньої обробки

Необмежені можливості дизайну і величезний вибір кольорів

Штучний акриловий камінь чудово піддається обробці, завдяки чому конструкції з нього можуть мати оригінальні форми. Такого властивості немає у його природного аналога. У нашому колірному каталозі представлено близько 700 варіантів відтінків, які доступні для використання при виготовленні кам’яних покриттів і виробів.

Недорога вартість (в порівнянні з натуральним матеріалом)

Привабливість вартості, яка зазвичай розраховується за м2, синтетичного матеріалу і відмінні технічні показники роблять його в рази зручніше і вигідніше натурального композиту. При покупці ви отримуєте акриловий камінь, ціна на який не поступається природному аналогу, він краще за терміном служби і перевершує в дизайнерських можливостях.

Швидке виготовлення будь-якого виробу

Сучасні виробничі потужності компанії S-Stone, а також багатий досвід наших майстрів допомагають виготовляти якісні кам’яні конструкції в найкоротші терміни. Наші фахівці з вимірами, дизайну і технологій діють, як єдина злагоджена команда, що дозволяє вам швидко отримати продукт навіть високої складності.

Відсутність швів при склеюванні

Унікальна методика безшовного монтажу доступна для будь-яких видів синтетичного матеріалу. Завдяки використанню спеціалізованих клейових складів відрізки поверхні плит надійно з’єднуються між собою, а подальша шліфовка усуває будь-які видимі шорсткості. Підсумкове покриття виглядає, як цілісна плита.

гігієнічність

Продажі виробів з подібного матеріалу актуальні для ванних кімнат, кухонь, ресторанів, барів і кафе саме через свою високу гігієнічності. Оскільки матеріал повністю стійкий до прямих впливів вологого середовища, він захищений від розвитку на своїй поверхні шкідливих бактерій. Крім того, на таких покриттях не осідає пил, а запахи не в’їдаються в них.

Стійкість до подряпин, стирання, забруднень і перепаду температур

Покриття з таких декоративних матеріалів підходять для активної експлуатації, так як тертя і гострі краї предметів практично не здатні завдати їм суттєвих пошкоджень. Крім того, поліакріл не має вираженої пористості в структурі, тому забруднення не можуть проникнути вглиб виробу, а саме покриття не деформують температурні перепади.

легкий ремонт

Якщо пошкодження все-таки відбулося, то виправити дефект, в більшості випадків, виявиться простою справою. Подряпина або невелика тріщина можуть бути виправлені простий шліфуванням покриття, а глибокі відколи — за допомогою спеціального клею. Заповнюючи виїмку і застигаючи, клейовий склад відновлює цілісність і красу поверхні.

При сильній ударного навантаження можливі тріщини і відколи

Даний полімерний матеріал практично не поступається по міцності натуральним кам’яним підставах, але для обох видів матеріалів значне силовий вплив виявляється негативним, так як провокує виникнення сколів і розтріскування. Однак тільки поліакріл легко відновлюється, і пошкодження стають практично непомітні.

Неможливість самостійної установки виробів

Щоб дані декоративні конструкції служили дійсно довго, їх установку повинен виробляти професіонал. Будь-яка недоробка при монтажі обов’язково відіб’ється на показниках міцності вироби. Якщо ви при самостійній роботі застосуєте неправильні будівельні склади, то можете повністю зіпсувати покриття. Наші фахівці проводять установку швидко і недорого.