Виробництво виробів зі штучного каменю на замовлення в компанії S-Stone

вул. Кирилівська, 40

Київ, Україна 04080

9:00 - 18:00

Понеділок-П'ятниця

FAQ

Питання та відповіді

Почати варто з чіткого розуміння загального дизайну кухні. Стільниця – це не обов’язково плита прямокутної форми, особливо, якщо використовувати штучний камінь. Кругла, овальна, каплевидная, з вигнутими краями, або будь-яка інша стільниця без проблем виготовляється нашими майстрами в найкоротші терміни. Те ж саме стосується і кольору: топ може бути як однотонним, так і з імітацією візерунка природного матеріалу.

Другим пунктом можна назвати вибір виробника і взагалі місця, де планується купити стільницю. Надійних компаній, що займаються їх виробництвом досить багато, але багато і підробок. Наприклад, в нашому каталозі представлена ​​продукція компаній Samsung Staron, Grandex, Dupont Montelli, Corian DuPont, Akrilika та інших відомих брендів. За роки роботи вони зуміли зарекомендувати себе з кращого боку, тому їх продукція – 100% якість, що підтверджується сертифікатами відповідності.

Третій параметр – ціна. Так, якість коштує грошей, але не завжди тих, що за нього просять. Заощадити на покупці стільниці зі штучного каменю можна, наприклад, якщо звернути увагу на вітчизняні компанії, які мають власне виробництво. «SStone» не только реализует продукцию ведущих мировых производителей, но и самостоятельно производит столешницы. Качество – высокое, а цена более чем разумная.

Підвіконня може служити не тільки для втілення дизайнерських ідей, а й виконувати суто практичні функції: бути полицею для квітів, робочою поверхнею, сидінням і т.д. Штучний камінь дозволяє реалізувати будь-які фантазії, головне – правильно його вибрати.

Товщина

Якщо підвіконня не буде сильно навантажений (наприклад, на ньому будуть тільки горщики з рослинами), то досить 10мм. Коли його планується використовувати в якості стільниці, товщину варто збільшити мінімум до 12мм. Окремий випадок – підвіконня-сидіння, на якому можна відпочити з чашкою чаю. У таких ситуаціях все розраховується індивідуально, в залежності від передбачуваного навантаження (ваги людини). Тут також проявляється одна з переваг матеріалу – здатність зберігати тепло, на відміну від натуральних порід або дешевих полімерів.

Розміри і форма

Цей параметр залежить від типу вікон: наприклад, для напівкруглого віконного блоку найкраще підійде виріб аналогічної форми. Розміри також повинні гармоніювати: для великих вікон варто брати підвіконня відповідних габаритів, а в маленькій кімнаті вони будуть зайвими. Також вибирати можна відштовхуючись від дизайну приміщення: якщо в ньому переважають строгі прямі лінії, то округлий підвіконня буде виділятися на загальному тлі.

Колір

Стандартним вважається білий, так як саме такий іде в комплекті з сучасними склопакетами. Змінюючи дешевий шматок пластика на штучний каменю можна не обмежувати себе: акрил здатний імітувати граніт, мармур, і багато інших порід. Наприклад, якщо на кухні встановлена ​​стільниця під сірий мармур, то підвіконня в такому ж стилі відмінно впишеться в концепцію.

Вибір виробника

Так як річ купується на тривалий термін, економія може тільки нашкодити. Придбання неякісного підвіконня може обернутися необхідність його заміни через кілька років, а це трудомісткий процес, що вимагає додаткових витрат.

Магазин «S-Stone» пропонує підвіконня компаній Montelli DuPont, Silestone, Tristone і інших лідерів ринку. Вся представлена ​​у нас продукція сертифікована і забезпечується гарантією 10 років.

(067) 334-77-44 У вас залишилися питання? Ми будемо раді відповісти на них!

Контакты