Виробництво виробів зі штучного каменю на замовлення в компанії S-Stone

вул. Кирилівська, 40

Київ, Україна 04080

9:00 - 18:00

Понеділок-П'ятниця

Шліфування та полірування виробів зі штучного каменю

Для зручності експлуатації кам’яні поверхні необхідно відполірувати. І в цьому питанні на допомогу вам прийдуть майстри компанії «S-STONE» – у нас ви зможете замовити полірування штучного каменю за доступною ціною. Досвідчені та кваліфіковані фахівці забезпечать ідеальне виконання всіх видів робіт – самі вироби і процес їх експлуатації не викличуть нарікань навіть у найвимогливіших клієнтів.

Шліфування та полірування стільниць: довіртеся професіоналам

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО ГАРАНТІЯ 10 РОКІВ ІДЕАЛЬНА ЯКІСТЬ БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО ГАРАНТІЯ
10 РОКІВ
ІДЕАЛЬНА ЯКІСТЬ БЕЗКОШТОВНА
ДОСТАВКА
Адекватні ціни і кваліфіковані фахівці 10 років на матеріал і 3 роки на випущену продукцію. Завдяки ідеальному якості ми завойовуємо довіру споживачів Для вашої зручності ми безкоштовно доставимо і встановимо товар

Вартість шліфування стільниці зі штучного каменю, виконаної майстрами нашої компанії, виявиться на порядок нижче, ніж в іншого дилера. До того ж, ми пропонуємо своїм клієнтам повноцінні консультації з будь-яких питань і послуги професійних дизайнерів для створення неповторного інтер’єру в приміщенні.

В процесі виробництва ми застосовуємо тільки якісні, добре зарекомендували себе матеріали. Однак навіть найкращий камінь вимагає огранки, в даному випадку – шліфування для згладжування усіляких шорсткостей, нерівностей і швів.

Послуга шліфування штучного каменю також може знадобитися після декількох років експлуатації об’єкта для додання поверхні ідеально рівного стану та усунення частинок пилу, яка неминуче накопичується в мікропорах каменю.

Ціну полірування стільниці зі штучного каменю в Москві ви зможете дізнатися, якщо:

  • відвідайте відповідний розділ нашого сайту
  • або зв’яжетеся з оператором служби підтримки зручним способом.

 

Прайс-лист на послуги

найменування послуги вартість
Полірування глянець, напівглянець 3000
полірування суперглянець 7000

Вартість доставки і виміру

регіон доставка Замір
Київ + 50км Безкоштовно Безкоштовно
Київська область
Україна

Оформлення замовлення: просто і швидко

Вибір кольору → Зняття вимірів → Розрахунок вартості → Укладення договору → Ізготолвеніе і монтаж

Залиште заявку на сайті по телефону (067) 334-77-44, поштою info@s-stone.com.ua або через форму (натиснувши на кнопку зв’язку нижче). Не відмовляйтеся від супутніх установці послуг! Так, вони платні, але становлять не більше 10% від витрат на покупку самого виробу. Подумайте і звертайтеся! 🙂

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]