Производство изделий из искусственного камня на заказ в компании S-Stone

ул. Кирилловская, 40

Киев, Украина 04080

9:00 - 18:00

Понедельник-Пятница

Як вибрати підвіконня з штучного каменю?

Як вибрати підвіконня з штучного каменю?

Підвіконня може служити не тільки для втілення дизайнерських ідей, а й виконувати суто практичні функції: бути полицею для квітів, робочою поверхнею, сидінням і т.д. Штучний камінь дозволяє реалізувати будь-які фантазії, головне — правильно його вибрати.

Товщина

Якщо підвіконня не буде сильно навантажений (наприклад, на ньому будуть тільки горщики з рослинами), то досить 10мм. Коли його планується використовувати в якості стільниці, товщину варто збільшити мінімум до 12мм. Окремий випадок — підвіконня-сидіння, на якому можна відпочити з чашкою чаю. У таких ситуаціях все розраховується індивідуально, в залежності від передбачуваного навантаження (ваги людини). Тут також проявляється одна з переваг матеріалу — здатність зберігати тепло, на відміну від натуральних порід або дешевих полімерів.

Розміри і форма

Цей параметр залежить від типу вікон: наприклад, для напівкруглого віконного блоку найкраще підійде виріб аналогічної форми. Розміри також повинні гармоніювати: для великих вікон варто брати підвіконня відповідних габаритів, а в маленькій кімнаті вони будуть зайвими. Також вибирати можна відштовхуючись від дизайну приміщення: якщо в ньому переважають строгі прямі лінії, то округлий підвіконня буде виділятися на загальному тлі.

Колір

Стандартним вважається білий, так як саме такий іде в комплекті з сучасними склопакетами. Змінюючи дешевий шматок пластика на штучний каменю можна не обмежувати себе: акрил здатний імітувати граніт, мармур, і багато інших порід. Наприклад, якщо на кухні встановлена ​​стільниця під сірий мармур, то підвіконня в такому ж стилі відмінно впишеться в концепцію.

Вибір виробника

Так як річ купується на тривалий термін, економія може тільки нашкодити. Придбання неякісного підвіконня може обернутися необхідність його заміни через кілька років, а це трудомісткий процес, що вимагає додаткових витрат.

Магазин «S-Stone» пропонує підвіконня компаній Montelli DuPont, Silestone, Tristone і інших лідерів ринку. Вся представлена ​​у нас продукція сертифікована і забезпечується гарантією 10 років.

Share:

Recent Comments

    Archives