Киев, Украина 04080
Понедельник-Пятница
Щоб вибрати продукт зі штучного каменю, необхідно чітко розуміти, для яких цілей він буде служити і які умови експлуатації його чекають. Залежно від цих чинників підбирається вид матеріалу, кожен з яких має свої особливості.
Всього існує 3 різновиди:
На основі бетону
Його роблять з піску, пластифікаторів (для підвищення еластичності), армуючих добавок, а також фарбувальних пігментів. Наповнювачем служить пемза або керамічна крихта, в залежності від якості кінцевого продукту. З огляду на дешевизну сировини, він найбільш доступний, але підходить тільки для оздоблювальних робіт.
Керамограніт
До його складу входить кілька сортів глини, польовий шпат і мінеральні добавки. Для додання необхідного відтінку використовуються пігменти фарби. На вигляд він слабо нагадує камінь, і більше схожий на кераміку або скло, але зате він міцний і несприйнятливий до температурних перепадів. Завдяки цьому його вибирають для облицювання підлоги, також з нього роблять ступені.
Головний недолік — складна обробка і відсутність можливості реставрації.
Агломерати
Склад — крихта мармуру або граніту, вапняк, кварцовий пісок і фарба. У ролі сполучної ланки виступає поліефіраня смола. Володіє високою міцністю, стійкий до низьких температур, здатний зовні імітувати будь-яку натуральну породу, включаючи екзотичні онікс, малахіт або яшму.
В їх описі зазвичай фігурують слова «акриловий» і «кварцовий», які також відносяться до агломератам.
Акрил — вологостійкий матеріал з однорідною структурою і відмінними експлуатаційними характеристиками. Він легко миється, а показники вологопоглинання нижче, ніж у граніту і мармуру. Найбільш легкий, простий в обробці та догляді штучний аналог натуральних порід, який до того ж підлягає реставрації.
Кварцовий штучний камінь є найбільш міцним і термостійким: по міцності його перевершують тільки алмаз, корунд і топаз, а температуру він може витримувати аж до 280C. Ідеальний варіант для стільниці, так як розпечена посуда не заподіє ніякої шкоди.